Vytvorenie perfektnej “squeeze” stránky

Mám pre Vás niekoľko tipov ako si vytvoriť super squeeze stránku!

Ak neviete čo je “squeeze” stránka, tak to nie je preto, že by ste ju nevideli – ale naopak, videli ale nevedeli, že sa tak volá.

Tieto stránky sa používajú na získanie kontaktu, teda spravidla mena a emailovej adresy návštevníka (a v budúcnosti možno zákazníka) Vašich stránok. Tento kontakt je pridaný do Vášho zoznamu (listu), anglicky “subscriber” – teda ten čo sa zapíše na Váš zoznam, napr. k odberu noviniek (newsletter-u), alebo ktorému ste sľubili nejaké info zdarma.

To čo musí takáto “squeeze” stránka ponúknuť je etická odmena (anglicky “bribe”) za poskytnutie kontaktu. Malo by to byť niečo užitočné, ako napríklad e-kniha (ebook), e-report, video… a podobne.

Veľmi dôležitú ´´ulohu hrá cieľenie, zameranie. Teda ak sa návštevník dostane na Vašu stránku o rotvajleroch, neponúkajte mu zdarma na stiahnutie e-knihu o pudlíkoch.

Darčekom môže byť napríklad aj nejaký malý program, software – praktický a užitočný, napr. BMI (body mass index) kalkulátor – ak je napríklad Vaša stránka o diétach či chudnutí…

Ak ešte nie ste zbehlí v HTML editoroch, postačí pár textov, hlavne nezabudnite na dostatočne veľký nadpis, obrázka a samozrejme formulár na vkladanie emailu a prípadne mena návštevníka tejto Vašej “squeeze” stránky.

Šanca sa vraj zvyšuje, podľa posledných testov, keď požadujete iba emailovú adresu.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply:

Vitajte!
Chcete vedieť ako čo
najrýchlejšie zarobiť na internete?
Prihláste sa ZDARMA k odberu mojich NAJ tipov ako kde a čo robiť,
aby ste sa aj Vy mohli tešiť zo zarábania na internete!
Áno, chcem sa prihlásiť teraz!
Nie, ďakujem.